Datum Vrijeme Predstava Produkcija
16.02.2019 (Subota)20:00TAJKUNI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
19.02.2019 (Utorak)20:00KAJBARE - ZAGLAZBANCIJE I POLITIKANCIJE Mladen Medak GagaKupi kartuRezerviraj kartu
20.02.2019 (Srijeda)20:00KOMUŠANJE MOZGA UO ArtisKupi kartuRezerviraj kartu
21.02.2019 (Četvrtak)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
22.02.2019 (Petak)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
23.02.2019 (Subota)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
26.02.2019 (Utorak)20:00FRANCEKOVA TETA GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
27.02.2019 (Srijeda)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
28.02.2019 (Četvrtak)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
01.03.2019 (Petak)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
02.03.2019 (Subota)20:00FAMOZNA GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
05.03.2019 (Utorak)20:00FAMOZNA GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
06.03.2019 (Srijeda)20:00USPJEH PREKO NOĆI GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
07.03.2019 (Četvrtak)20:00IGRA U DVOJE GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
08.03.2019 (Petak)20:00KOMUŠANJE MOZGA Umjetnička organizacija Artis SplitKupi kartuRezerviraj kartu
09.03.2019 (Subota)20:00U PETAK (ZA)METAK GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
13.03.2019 (Srijeda)20:00Pretpremijera - GESTE I GRIMASE GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
14.03.2019 (Četvrtak)20:00Pretpremijera - GESTE I GRIMASE GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
15.03.2019 (Petak)20:00XII. Gumbekovi dani-Premijera - GESTE I GRIMASE GD HistrionKupi kartu
16.03.2019 (Subota)20:00XII.Gumbekovi dani - LJUBAVNICI II. dio Pozorišna radionica Prizor BeogradKupi kartuRezerviraj kartu
17.03.2019 (Nedjelja)11:00XII.Gumbekovi dani (predstava se izvodi u HNK Zagreb) - VJEŠTICA HILLARY I UVRIJEĐENI KONTRABAS HNK Zagreb
17.03.2019 (Nedjelja)20:00XII.Gumbekovi dani - KUM, KOKOT, KRIVAC UO CANTAKupi kartuRezerviraj kartu
18.03.2019 (Ponedjeljak)20:00XII.Gumbekovi dani - RUSFAJ Zorin dom Karlovac i Karlovački pelivaniKupi kartuRezerviraj kartu
18.03.2019 (Ponedjeljak)20:00XII.Gumbekovi dani (predstava se izvodi u KONTESI) - 39 STEPENICA ZGK Komedija
19.03.2019 (Utorak)20:00XII.Gumbekovi dani - KUC KUC CABARET RI TEATAR RIJEKAKupi kartuRezerviraj kartu
20.03.2019 (Srijeda)20:00XII.Gumbekovi dani - CABARET „PREKO VEZE“ GSK Kerempuh i Kazalište moruzgvaKupi kartuRezerviraj kartu
21.03.2019 (Četvrtak)20:00XII.Gumbekovi dani - MEĐUIGRE 0-24 Zijah SokolovićKupi kartuRezerviraj kartu
22.03.2019 (Petak)11:00XII.Gumbekovi dani - CVILIDRETA GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
22.03.2019 (Petak)20:00XII.Gumbekovi dani - SUMNJIVO LICE HNK OsijekKupi kartuRezerviraj kartu
23.03.2019 (Subota)20:00XII.Gumbekovi dani - HRVATSKI KOKOŠINJAC GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu
24.03.2019 (Nedjelja)20:00XII.Gumbekovi dani - JA, BOSANAC PRODUKCIJA FILTER,SarajevoKupi kartuRezerviraj kartu
25.03.2019 (Ponedjeljak)20:00XII.Gumbekovi dani - JA SAM VERONIKA KD Studio9Kupi kartuRezerviraj kartu
26.03.2019 (Utorak)20:00XII.Gumbekovi dani - VARAŠ GA, NE OSTAVLJAŠ GA UO ARTISKupi kartuRezerviraj kartu
27.03.2019 (Srijeda)20:00XII.Gumbekovi dani - KAOS CABARET CIRKOBALKANA,BeogradKupi kartuRezerviraj kartu
28.03.2019 (Četvrtak)20:00XII.Gumbekovi dani (predstava se izvodi u Gavelli) - SJEĆANJE ŠUME GDK GAVELLA
29.03.2019 (Petak)20:00XII.Gumbekovi dani - CABARET Á LA CARTE Karolina ŠušaKupi kartuRezerviraj kartu
30.03.2019 (Subota)20:00XII.Gumbekovi dani (predstava se izvodi u ZKM-u) - PROBA ORKESTRA ZKM
31.03.2019 (Nedjelja)20:00XII.Gumbekovi dani - GESTE I GRIMASE GD HistrionKupi kartuRezerviraj kartu